GALERIA

WNĘTRZA

Doskonała lokalizacja osiedla pozwala cieszyć się mieszkańcom osiedla nieograniczonymi możliwościami spędzania wolnego czasu w bliskości natury, a jednocześnie umożliwia szybki dojazd do centrum Śremu (5 min) i Poznania (45 min). Ponadto, w bliskim sąsiedztwie znajduje się przystanek autobusu szkolnego.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z IV etapem osiedla WestPoint podczas wirtualnego spaceru. Pozostawiamy również Państwo do dyspozycji linki do pozostałych etapów osiedla. 

LOKALIZACJA

PLAN OSIEDLA - REZERWACJE

WIRTUALNY SPACER

KONTAKT

Usytuowane na zachodnim krańcu Śremu, w centrum miejscowości Psarskie przy zbiegu ulic Zachodniej i Owocowej, powstałe na terenach sadów owocowych Osiedle WestPoint będąc enklawą ciszy i spokoju z dala od miejskiego zgiełku i wysokiej zabudowy daje niespotykany komfort zamieszkania.

OPIS OSIEDLA

Do dyspozycji naszych Klientów w IV etapie osiedla WestPoint przy zachowaniu niemal identycznej architektury budynków oddajemy aż 3 różne typy układu wnętrz. Budynki różnią się powierzchnią użytkową, ale również ilością pomieszczeń i ich rozkładem. Pozostawiamy Państwu wybór pomiędzy 2 lub nawet 3 pokojami,  w typie 125 udało się wygospodarować również osobną garderobę dla sypialni. 

UKŁADY WNĘTRZ

TYP 104

*UKŁAD Z ODKRYTYM PODDASZEM I TRÓJKĄTNYM OKNEM W SALONIE, DOSTĘPNY JAKO OPCJA.

*UKŁAD Z ODKRYTYM PODDASZEM I TRÓJKĄTNYM OKNEM W SALONIE, DOSTĘPNY JAKO OPCJA.

OSIEDLE

ETAP I

ETAP II

ETAP III

KONTAKT

WNĘTRZA

SPACER

GALERIA

Sprzedaż mieszkań ŚREM, PSARSKIE:

 

Filip: 604 638 947

 

Grzegorz: 604 445 531

 

 

biuro@budhaus.com.pl

 

 

TYP 117

TYP 125

©  MrVisual.pl 2020

WOLNY

ZAREZERWOWANY

SPRZEDANY

*OPCJA DODATKOWA

*OPCJA DODATKOWA

TYP 104A

TYP 117A

TYP 125A

TYP 104B

TYP 117B

TYP 125B